Sotsiaalministeeriumi ja haigekassa uuringust "Elanike hinnangud tervisele ja arstiabile 2012" selgus, et hinnangud tervisesüsteemi korraldusele, arstiabi kvaliteedile ja kättesaadavusele on tõusnud.
Tervishoiukorralduse juures on inimesed enim rahul perearstisüsteemi, arstide hea ja sõbraliku suhtumise, arstiabi kättesaadavuse ning digiretseptiga.

Seotud lood

Uudised
  • 20.02.13, 13:16
Perearstikabinetist sooviks 39% elanikest abi ka õhtul
Täna avalikustatud uuringu kohaselt tunneb perearsti pikendatud vastuvõtu vastu huvi 39% elanikest, enim sooviksid seda noored tööealised inimesed.
Uudised
  • 20.02.13, 13:32
Ravim jääb välja ostmata kolmandikul
Täna avaldatud uuringu kohaselt, jättis väljakirjutatud ravimi apteegist mullu välja ostmata 30% elanikkonnast, mis on sarnane varasematele aastatele.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele