Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ettekanne EAP-lt: sotsiaalne ebavõrdsus on Eestis suur mure
Maailma tervisedenduse assotsiatsiooni asepresidendi Anu Kasmel rääkis arstide päevadel, et Eestis on väga suur probleem sotsiaalne ebavõrdsus.
"Sotsiaalne ebavõrdsus on üldse üks mõjukamaid tervisemõjureid. Kui me vaatame praegu Eesti rahva terviseseisundeid ja otsime põhjuseid, miks ta just selline on, siis üheks väga oluliseks põhjuseks on, et meil on sotsiaalsed lõhed hästi suured," ütles ta.
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.