Erakliiniku Elite juhi Andrei Sõritsa sõnul peaks riik hea peremehena panema ka väiksemad haiglad raha lugema ning mõtlema, kas sünnitusosakonna ülalpidamine tasub end turumajanduse tingimustes ära või mitte.

Seotud lood

Uudised
  • 03.07.13, 13:01
Edukas aasta: Elite kliiniku kasum kasvas mullu 220%
AS Kliinik Elite sai 2012. aasta jooksul müügitulu 2 051 737 eurot. Kasumiks kujunes 201 932 eurot.
Uudised
  • 15.04.13, 16:33
Karro: õige teenus peab olema õiges kohas
Naistearstide seltsi hinnangul võiks sünnitusosakondi olla Eestis senisest vähem ning seltsi presidendi Helle Karro sõnul peaks sünnitusabi asemel olema naistele lähemal hoopis sagedamini kasutatavad teenused: rasedate jälgimine ja sünnitusjärgne jälgimine.
Uudised
  • 15.04.13, 08:00
Riik sünnitusosakondi sulgema ei hakka
Sotsiaalministeeriumi kinnitusel riik ühtegi sünnitusosakonda sulgema ei hakka, isegi siis, kui sünnitama tuleb minna kaugemale, ei hakata neid kulusid hüvitama.
Uudised
  • 15.04.13, 08:00
Saarma: sünnitus peaks mitmes haiglas kaduma
Mais sünnitusabi pakkumise lõpetava erahaigla Fertilitas juhi Ivo Saarma sõnul tuleb sama otsus lähiajal langetada paljudes Eesti haiglates, sest juba praegu ei suudeta seal pakkuda personalipuuduse tõttu kvaliteetset arstiabi.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.07.26, 09:18
Naistearst Marek Šois: kas Eestis võiks alustada rasedusaegse CMV-sõeluuringu pilootuuringut?
Uued tõendid varase primaarse CMV-infektsiooni diagnostika ja ravivõimaluste kohta on muutnud rasedusaegse sõeluuringu arutelu. Eesti otsus vajab siiski kohalikke epidemioloogilisi andmeid ning rasedusaegse ja vastsündinute sõeluuringu võrdlust, kirjutab naistearst dr Marek Šois, kes on spetsialiseerunud lootemeditsiinile.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele