Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Pfizer alustas Viagra müümist internetis
Ravimitootja Pfizer on alustanud Viagra müümist veebi kaudu, et võidelda internetis levivate võltsingutega, vahendas Äripäev uudisteportaali Bloomberg.
Teadlaste aastatepikkused ponnistused on jõudmas lõpule – kui nüüd lähiaja teadusuuringud näitavad häid tulemusi, jõuab kolme aasta jooksul turule viagra naistele, kirjutas Õhtuleht.
Juukselahk muutub laiemaks, hobusesaba õhemaks ja peanahk paistab rohkem välja? Sa ei kujuta seda ette ning sa ei pea muutusega lihtsalt leppima. 17-aastase kogemusega trihholoog Natalja Buslova selgitab, miks juuksed perimenopausis ja menopausis muutuvad, kuidas eristada hõrenemist aktiivsest väljalangemisest ning milline järjepidev kodune hooldus saab elujõulisi juuksefolliikuleid toetada.