Pakistanis rünnati taas lastehalvatuse vastase vaktsiini jagajaid, rünnakus hukkus politseinik, kes oli määratud vaktsineerijaid kaitsma.
Islamiäärmuslased usuvad, et vaktsineerimine on lääneriikide vandenõu moslemite vastu. Radikaalsed usujuhid levitavad kuuldusi, et vaktsiin muudab inimesed viljatuks, vahendasid ERR uudised.

Seotud lood

Uudised
  • 23.04.13, 16:03
Eelmisel aastal kasvas vaktsineerimisest keeldujate arv
Aprillikuu viimast nädalat tähistatakse Euroopas traditsiooniliselt vaktsineerimise nädalana. Terviseameti kinnitusel on nädala eesmärgiks on juhtida tähelepanu maailmas levivatele ohtlikele nakkushaigustele, mille eest on meil võimalik ennast kaitsta. 
Uudised
  • 08.02.13, 13:44
Mässulised tapsid Nigeerias üheksa vaktsineerijat  
Relvastatud mässulised tapsid Nigeeria põhjaosas asuvas Kano linnas kahe rünnaku käigus üheksa poliomüeliidi vastast vaktsineerimist juhtinud meditsiinitöötajat, kirjutas ERR Uudised.
Uudised
  • 30.05.13, 14:40
Lastehalvatus hiilib ligi
Viimase 25 aasta jooksul on närvisüsteemi halvavasse poliomüeliiti haigestumine muutunud üha haruldasemaks. 1988. aastal oli maailmas üle 350 000 lastehalvatuse juhu, möödunud aastal seevastu ainult 223.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.07.26, 10:08
Lastegastroenteroloogide soovitused: kuidas leevendada lapse kõhulahtisust
Kõhulahtisus on vedel vesine roojamine kolm või rohkem korda päevas. See võib olla äge (kuni 7 päeva), pikaajaline (8–13 päeva) ja krooniline/püsiv (> 14 päeva). Lapseeas esinev kõhulahtisus on tavaliselt viiruslik ning sellega kaasneb sageli oksendamine ja kehatemperatuuri tõus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele