• 08.02.13, 13:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mässulised tapsid Nigeerias üheksa vaktsineerijat  

Relvastatud mässulised tapsid Nigeeria põhjaosas asuvas Kano linnas kahe rünnaku käigus üheksa poliomüeliidi vastast vaktsineerimist juhtinud meditsiinitöötajat, kirjutas ERR Uudised.
 Kohaliku politsei arvates võisid ründajad olla islamirühmitusest Boko Haram, vahendas Reuters.

Seotud lood

Uudised
  • 21.05.13, 10:03
Pakistanis rünnati taas vaktsiinijagajaid
Pakistanis rünnati taas lastehalvatuse vastase vaktsiini jagajaid, rünnakus hukkus politseinik, kes oli määratud vaktsineerijaid kaitsma.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele