• 28.05.13, 15:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EL-i narkoraport rõhutab uute ainete pealetungi

EL-i narkoseire keskuse (EMCDDA) täna avaldatud raport tõdeb, et tuntud narkootikumide tarbimine on Euroopas pigem langustrendis, samas on ergutite turg üha keerukam ja uute narkootikumide lakkamatu pakkumine üha mitmekesisem.
Aruandes kirjeldab keskus positiivseid arenguid seoses enim tarbitavate narkootikumidega, näiteks on mõnes riigis vähenenud uute heroiinikasutajate ja süstivate narkomaanide arv ning kanepi ja kokaiini kasutamine, vahendasid ERR uudised.

Seotud lood

Uudised
  • 12.06.13, 10:56
Narkootikume tarvitanud noortel on võimalus karistuse asemel osaleda võõrutuses
Põhja prefektuur, Mustamäe linnosa valitsus ning Põhja ringkonnaprokuratuur pakuvad alaealistele võimaluse osaleda võõrutusprogrammis, millega suunatakse narkootikume tarvitanud või neid omanud alaealised puhtale tulevikule, kirjutas Tallinncity.ee. 
  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 16:32
Haiglad liiguvad automatiseeritud ravimikäitluse suunas
Haigla igapäevatöö keerukus ei seisne ainult patsientide ravimises, vaid ka selles, et õiged ravimid jõuaksid õigel ajal patsientideni. Iga ravim on kriitilise tähtsusega ning isegi väikesed vead annuses või ravimivalikus võivad ohustada patsiendi tervist. Haiglas liigub päevas sadu ravimeid. Nende käsitsi haldamine, komplekteerimine ja dokumenteerimine muudab protsessi keerukaks ning veaohtlikuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele