• 14.06.13, 12:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Radiograafiakorüfee külastab tervishoiukõrgkooli  

Sel nädalal viibib Tartu tervishoiukõrgkoolis Euroopa radio­graafia kõrghariduse võrgustiku tegevjuht Valerie Challen, kes on siinse radioloogiatehniku õppekava juhi Zinaida Läänelaiuga tuttav 2006. aastast alates. Nüüdseks on nad head sõbrad, kirjutas Tartu Postimees. 
Pilt on tehtud tervishoiukõrgkooli õpperuumis, mis on varustatud kõrgel tasemel radio­diag­nostilise aparatuuriga. 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele