Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Turvakeskuse juht: laste toksikomaania pole harv nähtus
Välgumihkligaasi või teiste sissehingatavate ainete tarbijate seas on tegelikkuses väga palju lapsi ja varateismelisi, ütles Tallinna laste turvakeskuse juhataja Priit Siig, kirjutas ERR Uudised.
Pärnus juhtunud õnnetus välgumihkigaasi ehk butaani sisse hinganud poistega on tegelikult vaid üks vähestest juhtumitest, mis kiirabi ja politseini jõudis, tegelikkuses on toksiliste ainete kasutajate arv Eesti laste ning teismeliste seas levinum, kui näitab politsei või kiirabi statistika, vahendas ERR uudised «Aktuaalset kaamerat».
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.