Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Viljandi haigla ilmselt loobub edasisest kohtuteest terviseametiga
Viljandi haigla on veendunud, et kiirabikonkursi tulemus oli nende suhtes ebaõiglane, majanduslikel põhjustel ta kohtuteest ilmselt siiski loobub, kirjutas Maaleht.
Tallinna halduskohus jättis täna, 6. septembril toimunud istungil rahuldamata Viljandi Haigla kaebuse terviseameti otsuse peale, millega anti Järva-Mulgi piirkond alates tuleva aasta 1. jaanuarist Tartu Kiirabi teenindada.
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!