• 08.10.13, 11:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

PERHi 45-eurost teenust pole veel nohused EMO külastajad kasutanud

1. septembrist pakub Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) kõigile erakorralise meditsiini osakonda (EMO) pöördunud kõrva,- nina- ja kurguvaevustega patsientidele, kes erakorralist abi ei vaja, ka 45-eurost vastuvõtuteenust. PERHi kinnitusel pole seda veel keegi kasutanud.
Septembri alguses täpsustas PERH kõrva-, nina- ja kurguvaevustega patsientide käsitlust erakorralise meditsiini osakonnas, see tähendab, et kõigi nende patsientide tervislikku seisundit hindab triaažiõde vastavalt triaažikategooriatele. Patsientidel, kelle kõrva-, nina- või kurgukaebused hinnatakse madalaima ehk «sinise»-triaažikategooriale vastavaks, palutakse pöörduda kas perearsti või eriarsti vastuvõtule, kirjutas Tarbija24.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.04.25, 13:56
Digilahendus meditsiinis: personaalsed tööriided asenduvad nutika renditeenusega
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele