• 31.10.13, 09:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pealtnägija: Tallinna Lastehaigla hädas kõrvaoperatsioonidega

Mitu lapsevanemat on esitanud Eesti patsientide esindusühingule kaebuse, et Põhja-Eesti suurimas lastehaiglas ei saa kvaliteetset teenindust ja arstid teevad korduvalt praaki.
"Pealtnägija" rääkis pikemalt kahe perega, kelle sõnul on puudused Tallinna Lastehaigla SA töö kvaliteedis põhjustanud olukordi, kus on olnud reaalne oht lapse invaliidistumiseks.

Seotud lood

Uudised
  • 09.11.13, 08:46
Levin: kolleegi ei tohiks avalikult kritiseerida
Hiljutises „Pealtnägija" saates oli juttu Tallinna lastehaigla ravivigadest ja TÜ kliiniku arsti Priit Kasenõmme kommentaarid nende juhtumite juurde. See oli minu teada esimest korda, kui üks haiglaarst teeb teise haigla kolleegide kohta meedias avalikku kriitikat, kirjutab staažikas lastearst Adik Levin Õhtulehes.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele