Aastaks 2035 on üks kümnest maailma elanikust diabeetik, ennustab Rahvusvaheline Diabeedi Föderatsioon (IDF) oma tänases diabeedipäevale pühendatud pressiteates.

Seotud lood

Uudised
  • 27.06.13, 11:41
Diabeedivaktsiinile jõuti sammu võrra lähemale
Stanfordi ülikooli teadlaste katsed näitavad, et esimese tüübi diabeeti põdevate patsientide immuunsüsteemi võib olla  võimalik treenida selliseks, et see ei ründa enam haige organismi, vahendas ERR uudisteportaali BBC.
Uudised
  • 13.09.13, 12:44
Hiinas on levimas diabeediepideemia
Hiinas valitseb maailma suurim diabeediepideemia ja vastavalt viimasele uuringule on olukord järjest halvenemas, kirjutas teadus.err.ee.
Uudised
  • 24.05.13, 14:16
Osa ravimeid suurendavad diabeediriski
Kanada teadlaste uurimuse kohaselt võivad statiinid suurendada teise tüübi diabeedi riski.
Uudised
  • 15.11.13, 10:13
Marju Past: tea diabeedi tüsistusi
Eesti pole palju diabeedihaigete uuringuid ja ei teata ka seda, palju on veel avastamata diabeetikuid. Trend on aga kasvus, rääkis Eesti Diabeedikeskus OÜ arst Marju Past neljapäeval diabeedikonverentsil.
  • ST
Töökuulutused
  • 23.07.26, 12:55
Elva Haigla otsib eri-, üld- või perearsti
Kandideerimise tähtaeg: 31.08.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele