Prantsuse politsei arreteeris esmaspäeval 21 inimest seoses kahtlustustega, et marutõvevastaste ravimite ja muude seerumite tootmisel kasutatud hobuste liha on saadetud inimeste toiduahelasse.
Inimesi arreteeriti erinevates kohtades Lõuna-Prantsusmaal pärast vihje saamist, et sadu hobuseid, millest osa kuulus farmaatsiagigandile Sanofi, müüdi pärast veterinaardokumentide võltsimist tapamajadele, vahendas Delfi uudisteagentuuri AFP.
Seotud lood
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.