• 15.01.14, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Puusepa 6 saab uue hingamise

Spordimeditsiini ja taastusravikliiniku juhataja Rein Kuik (pildil) peab Puusepa 6 maja filmilikult kauniks. «Tõesti, see on klassikaliselt ilus haigemaja, mida meil on peagi rõõm enda omaks pidada,» sõnas ta Tartu Postimehele.
Lähiaastail kolitakse Riia mnt 167 majas paiknev õen­dushoolduse osakond praegusesse sisekliiniku hoonesse. Osakond alustab seal tööd 2016. aastal. 

Seotud lood

Uudised
  • 15.01.14, 10:13
Sisekliinik lahkub vanast haiglamajast  
Sisekliiniku juhataja Margus Lember tõstab kabinetis asju ühest hunnikust teise. «Kolimine on raske,» ütleb ta. Seda, kui raske kolimine te­gelikult on, väljendab professori järgmine lause: «Kaks kolimist võrdub ühe tule­kahjuga.»
Uudised
  • 15.01.14, 10:17
Sisekliiniku perenaine ja tema 40 tööaastat 
Sisekliiniku perenaine Seeli Lukk istus eile hommikul keldris, kooris mandariine ja puhastas viinamarju. Ta ise lõhnas puhta pesu järele, kirjutas Tartu Postimees.
Töökuulutused
  • 08.05.25, 17:25
Regionaalhaigla otsib I, II ja III intensiivravi osakondade ülemarst-juhatajaid
Kandideerimine kuni: 01.06.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele