Kliiniline psühholoog Triinu Niiberg-Pikksööt ootab rühmatöös osalema kroonilise haiguse diagnoosiga inimesi, et pakkuda neile oskusi oma tõvega paremini toime tulla. 
Koos teise kliinilise psühholoogi Inga Ignatievaga soovib ta kolme kuu jooksul korraldada vestlusi ja arutelusid, et uurida rühmaliikmete meeleolu, nende ärevust, stressi ja kurbust ning õpetada neile oskusi, kuidas kroonilisest tõvest hoolimata saavutada igapäevaelus võimalikult hea toimetulek, kirjutas Tartu Postimees.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele