Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
FOTOD: PERH esitles kolmapäeval oma uut kompuutertomograafi
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla avab eile uue kuvamiskabineti ja rakendas töösse järgmise põlvkonna kompuutertomograafi.
Selle aasta algul paigaldati regionaalhaigla radioloogiakeskusesse järgmise põlvkonna kompuutertomograaf – firma General Electric Healthcare toodetud seade Discovery CT750 HD High Definition CT Scanner FREEdom Edition. Haigla teatel võimaldab uus seade kiirendada kuvamist ning parandada uuringu kvaliteeti ja ohutust.
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?