Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eestist on praeguseks välismissioonidel käinud üle 2300 inimese, kellest umbes 130 on viga saanud. 2012. aasta sügisel hõikas kaitseministeerium välja veteranipoliitika, mis pidi hakkama sõjas viga saanud Eesti sõjaväelasi igati aitama. Üks osa sellest on vigastatute taastusravi.
Eeldatavasti juulis avatakse koostöös USA-ga Tallinnas tipptasemel proteesikeskus. Praegu käivad Ida-Tallinna keskhaigla Magdaleena haigla ruumides remonditööd. Seadmed on veel hankes, aga proteesispetsialistid on juba USA-s väljaõppel.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.