• 14.03.14, 14:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rõivas sai Ilveselt ülesande moodustada uus valitsus

President Toomas Hendrik Ilves andis täna Reformierakonna peaministrikandidaadile Taavi Rõivasele ülesande moodustada uus valitsus, kirjutas Äripäev.
"Ministriportfellid jäävad viimaseks asjaks, mille üle arutatakse. See on alati nii, et kõigepealt lepitakse kokku sisulistes asjades ja siis portfellide jaotuses," ütles Rõivas.

Seotud lood

Uudised
  • 24.03.14, 09:55
Terviseministriks saab ilmselt Urmas Kruuse
Tartu linnapea Urmas Kruuse on suure tõenäosusega otsustanud võtta vastu tulevase peaministri Taavi Rõivase ettepaneku ning asub peagi ametisse astuvas uues valitsuses tervise- ja tööministri kohale, kirjutas Postimees.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele