Rapla haiglat neli aastat juhtinud Meelis Roosimägi pani lahkumisavalduse nõukogu lauale ja lahkub omal soovil ametist 30. aprillil.
Kuhu ta lahkub ja kas uusi pakkumisi on silmapiiril, ei soovinud Roosimägi veel öelda. "Eks midagi alati ikka on," sõnas ta. Mais oleks tal neli aastat Raplas täis saanud, ja haigla põhikirja järgi oleks ta saanud ilma konkursita jätkata, kui nõukogu ei otsusta teisiti.
Seotud lood
Endine Rapla haigla juhatuse liige Meelis Roosimägi on suve hakust alates tööl Põhja-Eesti Regionaalhaiglas projektijuhina.
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.