Prantsusmaal Nice'is leiab aset Maailma Tervise IT organisatsiooni (World of Health IT – WoHIT) korraldatud tervishoiualane konverents, kus arutletakse infotehnoloogiliste võimaluste üle patsientide heaolu ja turvalisuse parandamiseks.
Sessioonil, mis käsitleb patsientide hüvanguks loodud patsiendiandmetele paremat ligipääsu, tegi Eesti esindajana ettekande E-tervise Sihtasutuse standardimise juht Pille Kink.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele