• 30.04.14, 14:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ross: Haigekassa tahab patsientidele parimat 

Eriarstiabi pakkumise konkursil konkurentidele allajäämine ei näita Tartu linnapolikliiniku kehva tööd, vaid hoopis selles valdkonnas valitsevat tihedat konkurentsi, väidab Eesti haigekassa juht Tanel Ross Tartu Postimehele. 
Kas Tartu linnapolikliinik kogus eriarstiabiteenust osutavatest konkurentidest vähem punkte haigekassa silmis kesise töö tõttu või oli põhjus selles, et konkurendid pakkusid madalamat hinda?

Seotud lood

Uudised
  • 30.04.14, 14:41
Tartu polikliinikus jääb osa võimalusi kasutamata
Tartu linnapolikliinikus tõmbab enamik eriarste otsi kokku, sest linnale kuuluv polikliinik ei jäänud haigekassa korraldatud eriarstiabikonkursil sõelale kaheksal erialal kümnest ning aastaid seal eriarstil käinud patsientidel tuleb minna teistesse meditsiinifirmadesse.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele