• 13.05.14, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Täna Meditsiiniuudistes: Perearstidel lootust helgemale tulevikule

Esmatasandi meditsiini on tekkinud lootustandev päikesekiir – lausa kaks. Esimesele pandi alus juba aasta tagasi, kui perearstide tegevuse korraldamine läks maavalitsustelt terviseametile, ja teine hakkas paistma sel aastal, sest eurorahakraanid avanevad ka tervisekeskustele, selgub Meditsiiniuudiste kaaneloost.
Uudised

Seotud lood

Uudised
  • 09.05.14, 08:00
Tervisekeskuste kaasajastamiseks on jagada 85 miljonit eurot
Esmatasandi korraldus on tänaseks juba aasta terviseameti korraldada olnud. Sotsiaalministeeriumi tervishoiuosakonna juhataja Heli Paluste ütles, et Euroopa Liidust on selle tarbeks ette nähtud umbes 85 miljonit eurot.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele