Ida-Tallinna Keskhaigla on saanud kena kingituse kunstnik Inga Heamägilt oma isa, Vello Heamägi (21.04.1937-1.05.2014), mälestuseks.
„Meieni on jõudnud 8 graafilist lehte kunstnik Inga Heamägilt, mis hakkavad ehtima Ida-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliiniku seinu ning aitavad tervenemisele kaasa,“ tunneb hooldusravikliiniku juht dr Eve Karmo heameelt.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele