• 26.06.14, 13:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eelisvalik residentuuris on peremeditsiin

Sel aastal on TÜ arstiteaduse residentuuris enim soovijaid peremeditsiini erialale, kuhu kandidaaris 30 arsti 32 kohale. Seal hulgas oli see esimeseks eelistuseks 19 puhul ja 11 puhul teiseks.
Esmasel konkursil ei tulnud ühtegi avaldust füsiaatria ja taastusravi eriala residentuuri astumiseks, samuti ei saabunud avaldusi kliinilise mikrobioloogia eriaalale, nefroloogiasse.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele