• 06.08.14, 10:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

e-tervisetõend tuleb autokooli jaoks välja printida

Alates järgmise aasta esimesest aprillist hakkavad kehtima e-tervisetõendid, kuid kuna autokoolidel sellele süsteemile ligipääsu pole, tuleb inimestel endil hakata tõendit välja printima, kirjutas Postimees.
Kui siiani on autokoolidesse sõitu õppima läinud inimesed saanud perearsti juurest kaasa paberil tervisetõendi, siis järgmisel aastal enam niisama lihtsalt paberil tõendit ei saa. Perearstil tuleb tervisetõend ise patsiendiportaali lisada, kus seda näeb tervisetõendi taotleja ka ise ning kust tal on võimalik see välja printida.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 14.05.25, 15:06
Ootame Meliva kliinikutesse HAMBAARSTE
Meliva hambakliinikud Tallinnas, Sakus Pärnus ja Kuressaares ootavad oma kollektiivi hambaarste!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele