Täna 11.00 asuvad tarvishoiutöötajad ja haiglate liit Lääne-Tallinna Keskhaiglas taas kollektiivlepet arutama.
Eelmise nädala neljapäeval ja reedel Roostal toimunud haiglate liidu aastakonverentsil ütles haiglate liidu juht Urmas Sulle, et ta ei usu, et lepe juba esmaspäeval sõlmitakse.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele