2 oktoober 2014 07:42
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Psühhiaater Parksepp: tähelepanuhäire võib lapsepõlvest täisikka koormana kaasa tulla

On meeldiv tõdeda, et viimasel ajal on Eestis üha enam hakatud rääkima psüühikahäirete olulisusest ning nende laiematest mõjudest nii patsiendile, ühiskonnale kui ka medit­siinisüsteemile.

Nii nagu meditsiin üldiselt, on ka psühhiaatria pidevas arengus, mis võib viia varasemate seisukohtade ümbervaatamiseni, aga ka sootuks uute probleemide ja õnneks ka lahenduste kerkimiseni.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee