Triin Tabur • 27 august 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vaimse tervisega on hädas kuni neljandik Eesti noorukitest

Kolme aastaga on vaimse tervise keskusest tuge saanud ligi 10 000 last ja noorukit.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Tallinna lastehaigla juures tegutsev laste vaimse tervise keskus tähistab täna, 27. augustil oma sünnipäeva.

Kolme tegutsemisaasta jooksul on keskusest tuge saanud ligi 10 000 erinevate vaimse tervise probleemidega last ja noorukit.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee