Sellenädala neljapäeval ja reedel Tartus toimunud sõja- ja katastroofimeditsiini konverentsil rääkisid tsiviil- ja militaarsektoris töötavad spetsialistid vaimsest valmisolekust, ebolast ning tsiviil-militaarkoostöö arendamisest.
Konverentsi korraldaja major Ahti Varblase sõnul oli uudne ja põnev tutvuda ameeriklaste toodud mannekeeniga. „Ameeriklased näitasid lahingus kannatanu käsitlemise harjutamiseks disainitud traumamannekeeni, mida Eestis ega ka ilmselt teistes Balti riikides varem kasutatud ei ole,“ ütles major Varblane.
Seotud lood
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.