Violetta Riidas • 15. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ravimresistentsed mikroobid tapavad aastal 2050 rohkem inimesi kui vähk

Ravimresistentsed ehk ravimitele mitte alluvad haigustekitajad tapavad 35 aasta pärast maailmas aastas 10 miljonit inimest – rohkem kui praegu sureb inimesi vähki. Praegu sureb taoliste viiruste ja bakterite tõttu ligikaudu 700 000 inimest aastas.

Just sellise väitega tullakse välja Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ravimresistentsete haigustekitajate kohta koostatud raportis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee