Violetta Riidas • 19. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoius jätkub töörahu

Täna kell 13 allkirjastatakse Sotsiaalministeeriumis riikliku lepitaja juures tervishoiutöötajate kollektiivleping. Valituses eile heaks kiidetud Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loeteluga suurendatakse arsti, õe ja hooldaja miinimumbrutotunnipalka, mis on arsti puhul 9, õe puhul 5 ning hooldaja puhul 3 eurot tunnis.

„Tervise- ja tööministrina on mul hea meel, et sellel aastal õnnestus tervishoiutöötajatega pidada rahumeelseid läbirääkimisi,“ ütles minister Kruuse. „Kindlasti üheks suurimaks kannatajaks oleks jäänud patsient, kui poleks jõutud palgakokkleppeni. Samuti pidasime oluliseks, et meedikute palgatõus ei tuleks patsientide, ravikvaliteedi ja kättesaadavuse arvelt,“ lisas minister.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee