Violetta Riidas • 22. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Riigikohus kaotas taas apteekide asutamispiirangud

Tänase otsusega tunnistas riigikohus juba teist korda apteekide asutamispiirangud põhiseadusega vastuolus olevaks ja seega kehtetuks, kirjutas Äripäev.

Aasta aega tagasi mullu detsembris otsustas riigikohus esimest korda, et alates 2006. aastast kehtinud apteekide asutamispiirangud ei vasta põhiseadusele. Seejärel jättis aga riigikogu tänavu suvest kuni järgmise aasta suveni ehk aastaks ajaks piirangud suuremates keskustes ikkagi jõusse, põhjendades seda vajadusega saada turu reguleerimiseks aasta jagu lisaaega. Riigikohus pidi seega omakorda uuesti piirangud tühistama.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee