Violetta Riidas • 23. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Andrus Loog uurib rasvarakkudest veresoonte kasvatamist

Eesti Tervise Fond ja portaali arst.ee lugejad valisid tänavuseks aasta arstiks veresoontekirurgi Andrus Loogi, kes töötab Taastava kirurgia kliinikus ja on ühtlasi kliiniku juht, vahendasid ERR-i raadiouudised.

Lisaks kirurgi tööle juhib Loog Euroopa Liidu teadusarenduse projekti, mida ta nimetab rakuraviks, mille tulemusena inimene suudab uusi veresooni kasvatada.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee