Siret Trull • 29. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti teadlased uurivad koduloomadelt saadavaid haigusi

Ameerikas tehtud uuringu kohaselt magavad ligi pooled kassidest ja koertest oma peremehega samas voodis. Ilmselt pole Eestiski asjalood teisiti. Milliseid nakkusi ning parasiite saavad inimesed muuhulgas oma lemmikuga ühes voodis magades?

Selle väljaselgitamiseks alustasid Eesti Maaülikool, Tartu Ülikool ja Tervise arengu instituut uuringuga, et saada teada kui palju kandub loomadelt inimestele haigusi ja parasiite ning millised riskid nendega kaasnevad, vahendasid ERR uudised.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee