• 30.12.14, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kodusünnituses on riikidel  avar hindamisruum

Dubska ja Krejzova vs Tšehhi Vabariik, kohtuotsus 11.12.2014, avaldused nr 28859/11 ja 28473/12
Asjaolud

Seotud lood

Uudised
  • 05.05.14, 14:25
Kodusünnitus nõuab edaspidi internetiühendust
Kodusünnitusel peab ämmaemandusabi osutamiseks olema 1. augustist jõustuva määruse kohaselt ruum, kus on ühendusvõimalus telefoni- ja arvutiside süsteemiga, vahendas Võrumaa Teataja.
Uudised
  • 23.08.16, 11:45
Kodusünnituse tõendi väljastamine tekitab küsimusi
Terviseameti hinnangul on kehtiv seadusandlus lünklik ja ei reguleeri meditsiinilise sünnitõendi väljastamise korda assisteerimata kodusünnituste puhul.
Uudised
  • 20.08.13, 08:00
Kodusünnitus saab seaduse toetuse
Juuni lõpul sai sotsiaalministeerium valmis kauaoodatud eelnõu, millega ämmaemandate tööd kodusünnituse juures reguleerima asutakse.
Uudised
  • 04.01.16, 15:30
Värske uurimus USAs: kodusünnitusel on oht lapse surmaks kordades suurem
Tõenäosus, et laps sureb sünnitusel või kuu aja jooksul pärast sündi on kodusünnituse puhul 2,4 korda suurem kui haiglas sünnitades, selgub sel nädalal avalikustatud värskest meditsiiniuuringust USAs.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.10.25, 14:23
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele