31. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uuel aastal jääb kätte rohkem raha

2014. aasta lõpus vastu võetud uus riigieelarve tõi mitmeid muudatusi, mis pere rahakotti mõjutavad. Olulisimad muudatused puudutavad tulu- ja töötuskindlustuse maksumäärade alanemist ning peretoetuste tõusu, mis jätavad peredele kätte senisest enam raha, vahendas sekretär.ee.

Jaanuarist 2015 tõuseb töötasu alammäär 355 eurolt 390 eurole. Eestis on miinimumtasuga töötajaid ligi 15 000, kuid alampalga tõus mõjutab suuremat inimeste hulka, sest tõstab mitmeid hüvitisi ja tasusuid. Miinimumpalgaga on seotud näiteks vanemahüvitise alammäär, mitmed haigekassa poolt makstavad haigestumise ja lapse hooldamisega seotud hüvitised ning samuti osade omavalitsuste lasteaiatasud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee