Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tagasi tervishoidu kutsutakse tänavu õdesid

Uuenenud PERH C-korpus  Foto: Raul Mee

Neli aastat tagasi TÜ arstiteaduskonna ja sotsiaalministeeriumi koostööst  alguse saanud täiendõppeprogrammiga "Tagasi tervishoidu", millega  seni on kliinilisele tööle tagasi püütud tuua peamiselt arste, jätkatakse tänavu õdede suunal.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool rektori Ülle Ernitsa sõnul on nad olnud stardipositsioonis  ja valmis alustama "Tagasi tervishoidu" programmiga juba 2014. aasta sügisest. "Oleme koostanud eelarve ja hoidnud inimressurssi, et oleks võimalik operatiivselt reageerida," märkis Ernits. Ta lisas, et  iseenesest ei ole projektis osalemine kohustuslik kõrgkoolidele, kuid ta teab, et ka Tartu Tervishoiu Kõrgkool on valmis koolitusi korraldama.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee