Violetta Riidas • 25 juuni 2015 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearst saab kuuluda vaid ühte äriühingusse

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esimees Diana Ingerainen.  Foto: ÄP/Raul Mee

Terviseamet on teinud ette­paneku tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muutmiseks, mille järgi võib üldarstiabi osutava äriühingu osanik või aktsionär olla tulevikus vaid selle sama äriühingu kaudu tervishoiuteenuseid osutav perearst. Samuti võib perearst olla seotud vaid ühe taolise äriühinguga.

Terviseameti peremeditsiini osakonna juhataja Pille Saare sõnul on ettepanek tehtud ainult õigusselguse huvidest lähtudes. “Et pärast uute tervisekeskuste rajamisel tegevusloa menetluse protsessis ei oleks mitmeti tõlgendamist ja sellest tulenevalt võimalike juriidilisi vaidlusi,” täpsustas Saar.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee