Uudised
Ainult tellijale

Õiguskantsler: olukord Valkla Kodus on paranenud vaid osaliselt

Õiguskantsler tegi muu hulgas ettepaneku analüüsida metallsõrestike ja okastraadi kasutamise vajadust ja eesmärki Valkla Kodus.  Foto: Scanpix/Caro

Õiguskantsleri nõunike poolt sel aastal tehtud kontrollkäik Valkla Kodusse näitas, et võrreldes mulluse kontrolliga on teenuse osutamisel toimunud küll edasiminekuid ravimite käitlemise ja manustamise osas, kuid endiselt esineb probleeme klientide vabaduse piiramisega, personali piisavuse ning inimväärikuse tagamisega.

Õiguskantsleri nõunikud kontrollisid selle aasta esimeses pooles AS Hoolekandeteenused Valkla Kodu osakondi, kus osutatakse ööpäevaringset erihooldusteenust kohtumääruse alusel. Kontrollkäigud tehti 31. jaanuaril, 5. veebruaril ja 6. veebruaril.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee