Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Südameapteek suutis kasumit kasvatada
Eesti suuruselt kolmas apteegikett, Südameapteek (omanik Patrika OÜ), teenis mullu 352 000 eurot kasumit. See kasvas võrreldes üle-eelmise aastaga 3,6%.
ÄP: Andres Haabu
Patrika OÜ kohta märgib selle majandusaruanne, et sinna kuulub 40 apteeki, käive oli mullu 30,5 mln eurot, suurenedes aastaga 9,5%. Puhaskasum oli 352 000 eurot, mis samuti võrreldes üle-eelmise aastaga suurenes.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.