• 10.08.15, 10:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Üle paari aasta sündis Läänemaa haiglas laps

Taeblast pärit Aija ja Toomas Meistri perre sündis eelmisel pühapäeval lisa. Sünni teeb eriliseks see, et laps võeti vastu Läänemaa haiglas, kus ametlikku sünnitusosakonda pole juba 14 aastat.
Üle paari aasta sündis Läänemaa haiglas laps
  • Foto: Andras Kralla
Lapse ema sõnul polnud sündmuste selline kulg absoluutselt planeeritud, kirjutab Lääne Elu.  „Ma ei osanud seda üldse oodata.  Istusin rahulikult kodus mõttega, et aega veel on. Mees oli sõbra juures. Korraga tundsin, et kuidagi imelik on olla, äkki tuleb laps isegi täna ära,” ütles ema Aija Meister.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele