• 11.08.15, 12:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti apteegiäpp sai 50 000eurose rahasüsti

Eestis loodud koduapteek nutitelefonis ehk Medikeep sai Saksa suurkontsernilt Bayer HealthCare 50 000 eurose investeeringu.
Medikeepi väljatöötaja Kerti Alev
  • Medikeepi väljatöötaja Kerti Alev
  • Foto: aripaev.ee reklaamtekst
Lisaks valis Bayer Medikeepi oma neljakuisesse mentorlusprogrammi Saksamaal Bayeri kontserni peahoones.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele