28 august 2015 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastefond vajab annetajate abi lastekliinikule uudse aparaadi soetamisel

Foto: Caro / Sven Hoffmann /Scanpix

SA TÜ Kliinikumi Lastefond palub heade inimeste tuge, et soetada TÜ Kliinikumi lastekliinikule tipptehnoloogiline neurorehabilitatsiooniseade - puutetundlik laud Diamond Touch. Seade võimaldab uudse tehnoloogia abil treenida ning õpetada närvisüsteemi kahjustuse ja õpiraskustega lapsi olles esimene seesugune Eestis.

Lastekliiniku neuroloogia osakonna vanemarst-õppejõud dr Anneli Kolk selgitab, et tegemist on uue rehabilitatsioonitehnoloogiaga, mille abil saab lahendada erinevate neuroloogiliste ja psühhiaatriliste haigustega kaasnevaid probleeme. Aastas saaksid antud tehnikast abi ca 250 TÜ Kliinikumi lastekliiniku haiglapatsienti ning umbes 500 ambulatoorsel vastuvõtul käivat patsienti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee