• 01.09.15, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kaidi Sarv ametis tagasi

Tänasest on Apteekrite Liidu peaproviisor Kaidi Sarv ametis tagasi.
Kaidi Sarv ametis tagasi
  • Foto: Julia-Maria Linna
Alates 2012. aasta septembrist asendas Kaidi Sarve proviisor Helve Monvelt.

Seotud lood

Uudised
  • 10.07.12, 10:14
Helve Monvelt saab apteekriliidu peaproviisoriks
Proviisor Helve Monvelt on alates septembrist Eesti Apteekrite Liidu peaproviisori kohusetäitja, kuna senine peaproviisor Kaidi Sarv siirdub lapsepuhkusele.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele