Septembri alguses korraldas Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts noortele arstitudengitele suunatud kahenädalase üritustesarja Rebasehüpe.
Sügispiknik
  • Sügispiknik
  • Foto: EAÜS
Rebasehüppe raames oli võimalik osaleda muuhulgas rahvatervise töögrupi viipekeelekoolitusel, rahu ja inimõiguste töögrupi koolitusel, spordigrupi korraldatud orienteerumisel Tour de Tar'Tu, jätkusuutlikkuse töörühma lauamänguõhtul, sügislaadal ja üritustesarja lõpetanud sügispiknikul.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele