• 29.09.15, 13:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töötaja peas toimuvast hoolimine tuleb ärile kasuks

Kui enamasti on töötaja vaimne tervis tema isiklik mure, siis Eesti juhtiv kinnisvarabüroo Pindi Kinnisvara on sellest ka ettevõtte jaoks olulise teema teinud.
Töötaja peas toimuvast hoolimine tuleb ärile kasuks
  • Foto: Caro /Scanpix
Miks peab ettevõtja töötajate vaimse tervise eest hoolitsema ja millist tulu sellest tõuseb, saab kuulda täna pärast kella 13 uudiseid Kuku Raadios saates "Äripäev Eetris". Stuudios on Äripäeva ajakirjanikud Eliisa Matsalu ja Rivo Sarapik ning Pindi Kinnisvara juht ja üks omanik Kalev Roosiväli.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele