10 november 2015 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastefondi 15 aastat: 2,8 miljonit eurot ja 1010 abisaanut

Foto: Lastefond

SA TÜ Kliinikumi Lastefond tähistab 14. novembril oma 15. juubelit. Tegutsemisaastate jooksul on fond kogunud miljoneid eurosid annetusi, soetanud hulgaliselt meditsiiniseadmeid haiglatele ning aidanud tuhandeid lapsi üle Eesti.

Kuigi Lastefond sai asutatud TÜ Kliinikumi juurde esialgse eesmärgiga edendada laste ravitingimusi just kliinikumis, on fondi tegevus tänaseks oluliselt laienenud ning põhitegevuseks saanud haigete laste koduse ravi toetamine.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee