13 november 2015 06:17
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Missioonitundega ettevõtted toetavad abivajavaid lapsi

Foto: Andras Kralla

Homme, 14. novembril täitub TÜ Kliinikumi Lastefondil 15. tegutsemisaasta. Juubeli puhul annetavad valitud koostööpartnerid selle päeva müügi pealt osa Lastefondile.

Aktsioonis osalevad ettevõtted on lubanud annetada Lastefondi vahendusel haigete laste toetuseks kas 1,5% oma 14. novembri päevakäibest või 15% sel kuupäeval müüdud kindla tootegrupi müügitulust või päevakäibest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee