• 30.11.15, 12:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EAÜS: HIV ennetus- ja teavitustöö tuleb viia uuele tasemele

Eile, 29. novembril pöördusid Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts, Eesti Infektsioonhaiguste Selts ja Eesti Seksuaaltervise Liit peaminister Taavi Rõivase poole, et rõhutada Eesti narkopoliitikat ja HIV ennetustegevust analüüsiva ning tõhustava probleemkomisjoni moodustamise vajalikkust.
Kondoomid.
  • Kondoomid.
  • Foto: Scanpix/Caro
Ühispöördumise tekst:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele